Pozvánka na 0. ročník školského plesu

Milí Moyzesáci, srdečne Vás pozývame na 0. ročník školského plesu Strednej zdravotníckej školy na Moyzesovej 17. Ples sa uskutoční dňa 27. januára o 18:00 v Cassovar Business Center. Predpokladaný záver je 28. januára o 00:00.

Čo Vás čaká?
O dobrú zábavu sa postará DJ, ktorý zahrá pesničky podľa vášho gusta. Atraktívne ceny môže vyhrať každý, kto si zakúpi tombolový lístok v hodnote 1,-€. V cene vstupného sú zahrnuté honosné stoly s občerstvením a chutným jedlom. Zakazuje sa vstup do priestorov plesu s alkoholom alebo v podnapitom stave. Žiaci mladší ako 18 rokov musia pri kúpe lístku (od Simony Bajerovej z III.AV) predložiť povolenie od rodičov. Každý plesajúci je v nasledujúci deň (t.j. piatok 28.01.2011) ospravedlnený pani riaditeľkou. Čaká Vás bohatý program plný zábavy a tanca.

Vstupné je 10,- Eur

Celý čas súčasne s tanečným parketom bude otvorený studený bufet (švédske stoly, ovocie, nápoje), teplý bufet s chutným jedlom, pripraveným pred Vašimi očami osobne kuchárom a napokon cukráreň, kde pošteklíte svoje chuťové zmysly sladkým potešením.

Ako prvá cena v tombole je víkendový pobyt na Zemplínskej Šírave. Samozrejme, pripravené sú aj iné hodnotné ceny, ale to sa dozviete až na plese.

Celým večerom a programom Vás budú sprevádzať Majka Miková a Matúš Žihala. DJ Michal sa postará o hudbu, dymovú a penovú show, ale hlavne o blaho vašich uší.

Autor:Majka 1.FLB

This entry was posted in Oznamy, Uncategorized, Zo života školy. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s