Vianočná poradňa

Milí Moyzesáci,

Vianoce sú už predo dvermi a Vy nemáte ešte kúpené darčeky pre vašich blízkych ? To vôbec neprekáža, práve preto sme tu my. Prinášame vám niekoľko inšpirácii ako urobiť radosť svojim priateľom a rodine a pritom neminúť celý majetok.

Vhodné darčeky pre ženu

Ženu nikdy neobdarujte niečím čo má dočinenia s hmotnosťou a mierami. Knihy o diéte, osobná váha alebo diétne prípravky môžete hneď pustiť z hlavy. Zamerajte sa na niečo praktické. Skvelým darčekom je kniha, tou nikdy nič nepokazíte, napr. Snár, Kuchárka pre tie, ktoré rady varia a čerpajú inšpiráciu z kníh. Takýto darček sa zíde každej žienke domácej. Skvelý darček pre pracujúce ženy sú taktiež Lávové kamene, ktoré odbúravajú stres, uvoľňujú svaly a zmierňujú migrénu. To všetko v pohodlí domova. Masáže lávovými kameňmi sa používajú už viac ako 5000 rokov. Iskričky v očiach určite vyčarí nejaká pekná kabelka, prípadne parfém. Tieto darčeky si však vyžadujú investovanie väčšej sumy peňazí, ale tá radosť zato stojí.

Darčeky pre mužov

O mužoch sa vo všeobecnosti vraví, že sú hraví. Preto skvelým darčekom je inteligentná plastelína, ktorá je vhodná na používanie v kancelárii ale aj doma. Pôsobí tak ako skvelá antistresová pomôcka na uvoľnenie napätia. Pre mužov, ktorí denne potrebujú reprezentovať, zvoľte nejaký pekný kúsok oblečenia, môže to byť košeľa, pekný svetrík, taktiež nejaká kvalitná kravata, je vhodná na zvláštne príležitosti a určite sa zíde každému mužovi aspoň raz. Žiaden muž nepohrdne peknou vôňou, ale pozor na to, aby ste sa do nej trafili, preto je tento darček vhodný skôr pre partnera. Predsa Vy najlepšie viete, ako má váš “drahý” voňať. Samozrejme nič nepokazíte ani kozmetikou. Sada na holenie je každodenná potreba, ale tento darček by som volila ako poslednú možnosť.

Dúfame, že sme vás aspoň trocha inšpirovali a vyberiete si niečo spomedzi našich typov na vianočný darček. Budeme radi ak nám aj vy napíšete na moyzesko@szske.sk Vaše typy a najoriginálnejší darček vyhlásime v ďalšom článku.

zdroje: http://piktogram.sk/img/p/428-488-thickbox.jpg

http://www.hateasalon.cz/fotky2729/foto/lavove_kameny_III.jpg

Autor: Majka 2.FLB

Reklamy
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s