Resumé 1.ročníka školského plesu

Milí Moyzesáci,

prednedávnom sa na našej škole uskutočnil 1.ročník školského plesu. Aj týmto ročníkom nás sprevádzala už „stará známa“ dvojica Darina Macejková a Matúš Žihala. Tento ročník sa niesol, ako ináč, v znamení zábavy. Ples otvorili úvodným valčíkom naši tanečníci Katarína Čopáková (IV. FLA) s partnerom Samuelom Palugom (II. FLA), po vznešenom valčíku nasledovala divoká salsa. K našim tanečníkom sa pridala aj pani riaditeľka spolu s moderátorom ples a tanečný parket bol oficiálne otvorený.

Okrem výborných tanečníkov máme v škole aj talentovaných spevákov, čo dokázala i pieseň “Valerie” (A. Winehouse), ktorú zaspievala Ivana Adamová (III. FL).

Ani tento ročník sa nezaobišiel bez nádherných, pestrých „plesových rób“, ktoré prezentovali krásne študentky zdravotníckej školy. A bolo sa teda načo pozerať. Okrem krásnych dám sa na plese objavili aj páni v elegantných oblekoch. A niektorí stavili aj na inú farbu ako klasickú čiernu. Za kráľa plesu bol vyhlásený študent prvého ročníka. Naša pani riaditeľka to samozrejme patrične ocenila. A ako môže kráľ ostať bez kráľovnej? To predsa nejde. Samozrejme, ani na tú sme nezabudli. Jeden z našich vážených hostí vybral spomedzi množstva študentiek tú naj. Kráľovnou plesu sa stala študentka druhého ročníka Silvia Hanzesová, ktorá toto ocenenie dostala za najvkusnejšie použité množstvo látky,ktorej apropó nebolo až tak veľa. V tomto prípade sme sa riadili pravidlom, že menej je niekedy viac.

Milé dámy, vy, ktoré ste nevyhrali korunku krásy, nezúfajte, prítomní chlapci zhodnotili, že sa pod jednou strechou stretlo množstvo krásnych žien. Celý večer sa zabávali naši študenti a profesori v sprievode skvelej hudby. Samozrejme nechýbalo ani chutné jedlo… a tombola.

Hodinu pred polnocou sa začala rozdávať radosť všetkým dookola, začala tombola. Našli sa v nej vedľa seba rôzne ceny, na ktorých sme sa pobavili – napríklad krmivo pre psa alebo klietka pre papagája bez papagája. Ako extra cena sa objavil v tombole LCD monitor a televízia v jednom a mnohé iné ceny – napríklad týždenný pobyt pre štyri osoby na Zemplínskej Šírave, ktorý si domov odniesol pán profesor Lenčák. Isteže, ani ostatní neobišli naprázdno – rozdávali sa výborné čaje, vitamíny, kalendáre…

Po tombole ďalej pokračovala zábava až do ne/skorých ranných hodín. Dúfame, že tí, ktorí ste sa plesu zúčastnili, ste sa fantasticky zabavili a tí, ktorí ste sa nezúčastnili, môžete len ticho závidieť.

A napokon nám zostáva už len vysloviť prianie, aby sme sa takto o rok stretli na ďalšom ročníku školského plesu, v ešte väčšom počte študentov, učiteľov a rodičov…

Autor: Majka 2.FLB


This entry was posted in Reportáže, Zo života školy. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s